Uykudan Önce İçince Horlamayı Bitiriyor

0
3734

7-8 saatlik güzel ve rahat bir uyku çektikten sonra uyanılan günün sabahının ve devamının oldukça güzel çektiğini hepimiz deneyimlemişizdir. Peki siz güzel ve rahat bir uyku çekerken başkalarını rahatsız edecek bir durumunuz varsa?Maalesef horlamanın oldukça yaygın bir problem ve bu problemi giderebilmek için birbirinden farklı yüzlerce ürün geliştiriliyor. Bu yöntemleri belki siz de denemişsinizdir.

Yoğun stres altında geçirilen gün ve birtakım sağlık problemleri horlamaya sebebiyet veriyor olabilir. Bu sorundan kurtulabilmeniz için evde hazırlayabileceğiniz içecek tarifini sizlerle paylaşıyoruz!Malzemeler,2 adet elma,2 adet havuç,1 taze zencefilÇeyrek limon

Hazırlanış:Bütün malzemelerinizi blenderdan geçirin ve hazırlamış olduğunuz karışımı her gece uyumadan önce tüketin. Burada her bir malzemenin ayrı bir önemi var; limonun c vitamini deposu olduğunu biliyoruz böylelikle de nefes yollarınızı temizleyeceğini, elma ve havuç ikilisi ise sizlerin daha rahat uyumasına olanak verir. Zencefil ise burun bölgenizde hissettiğiniz baskıyı ve ağrıyı rahatlatır.

Horlamanızı minimuma indirebilmek ve hatta tamamıyla ortadan kaldırabilmek için bu yöntemleri kullanabilirsiniz.–Kilonuzu kontrol edin–Yatmadan önce papatya çayı içmeyin–Yatmadan önce alkol tüketmeyin–Yatmadan önce ağır yemekler tüketmeyin–Küçük bir fincan kahve için.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here